Usytuowany w fantastycznej lokalizacji w najbardziej ekskluzywnej części Rzymu, hotel Valadier otoczony jest przez najbardziej popularne butiki w mieście. Z tarasu na dachu można podziwiać widok na zabytkowe centrum miasta.

Ten luksusowy hotel łączy w sobie nowoczesny design i najnowocześniejsze udogodnienia gwarantując najbardziej komfortowe zakwaterowanie. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD z międzynarodowymi programami telewizji satelitarnej, klimatyzację oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel Valadier zachwyca także różnorodnością usług gastronomicznych. Goście mogą tu zjeść kolację przy blasku świec i dźwiękach muzyki fortepianowej lub zdecydować się na posiłek na świeżym powietrzu. Goście mają tu do wyboru pyszne wypieki i typowi włoskie sery oraz wina.

Wyjątkowym miejscem w hotelu jest restauracja i lounge bar na dachu, gdzie serwowanych jest wiele różnorodnych dań kuchni międzynarodowej. Dodatkowo roztacza się stąd wyjątkowy widok na Rzym. W ciągu dnia, przyjemny piano bar zamienia się w herbaciarnię, w której można zjeść tradycyjny podwieczorek. W hotelu Valadier są ponadto 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne, a na życzenie dostępne są usługi cateringowe.

Ten stylowy hotel zajmuje cały zabytkowy budynek usytuowany tuż za imponującym Piazza del Popolo. W pobliżu są bujne ogrody Villa Borghese, a korzystając z doskonałych połączeń komunikacyjnych można szybko i łatwo dostać się do pozostałych części Wiecznego Miasta.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?