Styczeń powoli dobiega końca, Boże Narodzenie i Nowy Rok za nami, warto jest więc zacząć już planować urlop na 2018 rok. Podpowiadamy, jak maksymalnie wykorzystać urlop, by wypoczywać jak najdłużej i np. zrobić wypad do Rzymu.

W 2018 roku jest kilka okazji, by za pomocą krótkiego urlopu przedłużyć nawet długi weekend. Pierwsza okazja to majówka 2018. W tym roku majówka rozpoczyna się już 28 kwietnia w sobotę. 1 maja, czyli Święto Pracy, przypada na wtorek. Dwa dni później mamy kolejny dzień ustawowo wolny od pracy, czy Święto Narodowe Trzeciego Maja. Tak więc przy pomocy zaledwie 3 dni dodatkowego urlopu (poniedziałek, środa, piątek) można zrobić sobie wolne od pracy na całe 9 dni, aż do końca długiego weekendu 6 maja 2018 i wrócić do obowiązków dopiero w poniedziałek 7 maja.

Ten czas można spędzić w Rzymie. Akurat na podróż w tym czasie są mocne promocje na loty do Rzymu w cenie od 400 zł od piątku wieczorem 27 kwietnia 2018.

Rezerwacje na bilety lotnicze do Rzymu za 400 zł (bez przesiadki) są dostępne już teraz. Wystarczą 2 godziny lotu i cieszysz się Rzymem przez całą majówkę!

Loty z Warszawy do Rzymu w cenie od 400 zł!
Warszawa -> Rzym REZERWACJA

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?