Szybcy i wściekli (ang. The Fast and The Furious) to znana na całym świecie franczyza, która obejmuje film „Szybcy i wściekli” z 2001 roku i osiem jego sequeli, a także dwa filmy krótkometrażowe, jeden serial oraz jeden spin-off.

Fani kochają „Szybkich i wściekłych” za spektakularne pościgi samochodowe i z niecierpliwością czekają na kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów. Tym razem wiadomo, że część akcji będzie osadzona w Rzymie.

W ostatni weekend w Rzymie trwały prace nad dziesiątą częścią „Szybkich i wściekłych”. W centrum Rzymu zamknięto część miasta, by ułatwić filmowcom pracę. Wśród osób obecnych na planie można było zobaczyć aktorów Jasona Momoa oraz Vina Diesla. Sceny kręcono w okolicach żydowskiego getta, Via dei Fori Imperiali, Lungotevere oraz przy Via Cristoforo Colombo.

W poniedziałek ekipa zajmowała się kręceniem scen w okolicach Schodów Hiszpańskich.

W tym tygodniu zaplanowane są prace filmowe w Genzano koło Rzymu.

Reżyserem filmu Fast & Furious 10 jest Francuz Louis Leterrier, który odpowiada za obie części „Transportera”, „Niesamowitego Hulka” oraz niedawną serię „Lupin” na Netflixie. W obsadzie oprócz Vina Diesla i Jasona Momoa znajda się również Michelle Rodriguez, Brie Larson oraz Charlize Theron.

Premiera filmu zaplanowana jest na 2023 rok.

Źródło: www.wantedinrome.com

Fot.: Autorstwa Andre Luis, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=6700650

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?