Nazwa eleganckiego, designerskiego hotelu wskazuje, że będą w nim Państwo gościć w nowoczesnych wnętrzach wyposażonych w najnowocześniejsze udogodnienia. Hotel mieści się przy Via Veneto, jednej z najbardziej stylowych ulic Rzymu, a na jego wystrój składają się elementy etniczne.

Hotel Stylish Room zapewnia wszelkie udogodnienia i oddaje do dyspozycji Gości pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, klimatyzacją i telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji Sky.

Ten wyjątkowy hotel położony jest na drugim piętrze zabytkowego budynku, przy cichej bocznej ulicy na tyłach Via Veneto.

W ciągu 5 minut spacerem z hotelu Stylish Room znajdują się piękne ogrody Borghese. Na piechotę można z niego dostać się także do Schodów Hiszpańskich. Personel czynnej przez całą dobę recepcji hotelu Stylish Room chętnie dla Państwa zarezerwuje wycieczki po mieście oraz usługi transferu.

Śniadania podawane są w barze i sali jadalnej hotelu Stylish Room w godzinach 7:00-10:30. Na życzenie śniadania podawane są również w pokojach Gości.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?