Rzymska plaża dla psów i ich właścicieli obchodzi 15 rocznicę istnienia. Plaża nazywa się Baubeach i jest przeznaczona wyłącznie dla czworonogów i ich opiekunów. Tegoroczne otwarcie nastąpi już niedługo 16 maja 2014.
Plaża Baubeach ma 7.000 metrów kwadratowych i zlokalizowana jest w pobliżu lotniska Fiumicino na zachód od Rzymu. Na plażę można dojechać Via Praia a Mare. Na Baubeach psy mogą biegać do woli. Dla czworonogów dostępna jest woda pitna, a dla właścicieli strefa gastronomiczna ze zdrowymi przekąskami i napojami. Psy mogą nawet uczestniczyć wraz z właścicielami w zajęciach z jogi i pilates, które organizowane są na plaży Baubeach.

Na plaży obowiązuje kilka prostych reguł: wchodzą tylko nieagresywne psy, których z zasady nie trzeba trzymać na smyczy. Nie wolno przyprowadzać szczeniąt poniżej trzeciego miesiąca życia i suk z cieczką. Wszystkie psy muszą posiadać mikroczip identyfikacyjny, a właściciele muszą posiadać przy sobie aktualne dowody szczepień pupila. Oczywiście należy sprzątać po swoim psie (dostępne są worki i śmietniki).
Obowiązuje opłata za wejście w wysokości 4 euro. Można wykupić karnet roczny za 13 euro.
baubeach_01

Źródło: http://www.baubeach.net/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?