Relais 6 Via Tolmino oferuje jasne pokoje mieszczące się w stylowym budynku z lat 30. XX wieku. Hotel posiada typowo rzymski dziedziniec.

Z dachu hotelu Relais 6 roztaczają się zapierające dech widoki na Rzym. Na parterze znajdą Państwo czytelnię z telewizorem LCD i darmowym dostępem do Internetu przez łącze Wi-Fi.

Wyposażenie pokoi obejmuje telewizory LCD oraz darmowy dostęp do Internetu przez łącze Wi-Fi. Pokoje typu superior posiadają balkony wychodzące na ogrody. W godzinach 7:00 – 23:00 mogą Państwo korzystać z bezpłatnej obsługi pokoju i rozkoszować się napojami i przekąskami w zaciszu własnego pokoju.

Latem śniadanie podawane jest na pięknym dziedzińcu z fontanną, w cieniu starego figowca. Zimą zapraszamy do sali z kominkiem.

W recepcji mogą Państwo zarezerwować wycieczkę po mieście. Jeśli wolą Państwo zwiedzać Rzym na własną rękę, mogą Państwo wsiąść w jeden z autobusów zatrzymujących się na pobliskim przystanku.

Relais 6 Via Tolmino organizuje także lekcje gotowania, które odbywają się w hotelowej restauracji. Zawsze mogą też Państwo wybrać się na degustację wyśmienitych włoskich specjałów i szlachetnych win.

W czasie II wojny światowej w budynku hotelu Relais 6 mieściła się kwatera główna wywiadu sił alianckich. Goście mają szansę zobaczyć organizowaną w hotelu wystawę składającą się z wielu autentycznych eksponatów pochodzących z tamtego okresu. Meble i wystrój wnętrz również nawiązują do czasów II wojny światowej.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?