Dobre wiadomości dla posiadaczy psów, które kochają plażę. Z pewnym opóźnieniem i z zachowaniem dystansu społecznego, otwarta została plaża dla psów, tzw. Baubeach w Rzymie.
W tym roku oprócz zachowania odstępu wprowadzane jest kilka nowości. Cała plaża zostaje podzielona na trzy sekcje, dla psów dużych, średnich i małych. Pomiędzy leżakami musi zostać zachowany odstęp 2 metrów.

Plaża Baubeach (niedaleko lotniska Fiumicino) działa nieprzerwanie od 20 lat. Jest to spory teren (7 tysięcy metrów kwadratowych), więc nie ma raczej konieczności robienia rezerwacji.

Przy barze i w strefach sanitarnych właściciele psów zobowiązania są nosić maseczki. Na plaży znajdują się dystrybutory środka do dezynfekcji rąk.

W tym sezonie plaża będzie otwarta od godziny 9 rano do zmroku, psy mogą biegać bez smyczy i kagańca, jest dla nich woda do picia. Właściciele mogą zakupić zdrowie wegańskie przekąski oraz wziąć udział w szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy psom.

Na plaży nie mogą przebywać psy agresywne, szczenięta poniżej 3 miesiąca życia i suczki w czasie cieczki. Psy muszą być zaczipowane i posiadać aktualne szczepienia.

Źródło: https://www.baubeach.net/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?