Ekskluzywny hotel Palazzo Cardinal Cesi usytuowany jest tuż przy Placu św. Piotra, przy jednej z najsłynniejszych ulic Rzymu. Oferuje on Państwu zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie oraz najwyższej jakości udogodnienia.

Położony przy Via della Conciliazione, pięknym, szerokim bulwarze łączącym Zamek św. Anioła i rzekę z Bazyliką św. Piotra, hotel Palazzo Cardinal Cesi oferuje Państwu doskonałą lokalizację i niezapomniane wrażenia. Spacerem wzdłuż rzeki dotrą Państwo do zabytkowego centrum Rzymu, a spod hotelu regularnie kursują również autobusy, które zabiorą Państwa do różnych zakątków miasta. W niewielkiej odległości spacerem od hotelu znajdują się również stacje rzymskiego metra.

Wnętrza hotelu Palazzo zapewnią Państwu cichy i spokojny wypoczynek, jaki trudno znaleźć w samym centrum Rzymu. Mogą Państwo odprężyć się na hotelowym dziedzińcu z ogrodem lub na tarasie na dachu, z którego roztaczają się wspaniałe widoki.

Zachęcamy Państwa do relaksowania się w urokliwych wnętrzach pięknego, zabytkowego budynku hotelu Palazzo Cardinal. Mogą w nim Państwo delektować się drinkiem w salonie z biblioteką oraz amerykańskim śniadaniem w formie bufetu serwowanym w starym refektarzu, w którym posiłki spożywali niegdyś mnisi. W pobliżu hotelu Palazzo Cardinal Cesi znajduje się również wiele znakomitych restauracji, kawiarni, sklepów oraz barów.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?