Rome Pocket Guide:
app_pocket guide

Ten audio-przewodnik działa przy uruchomionym GPSie, co oznacza, że możesz poznać historię kryjącą się za rzymskimi zabytkami i innymi atrakcjami bez konieczności zatrzymywania się i wertowania papierowego przewodnika. Po prostu zwiedzasz, a lektor objaśnia ci co oglądasz. Archiwum przewodnika pokrywa najważniejsze atrakcje, ale nie tylko. W zanadrzu jest wiele ciekawych i mniej znanych faktów. Za darmo dostępne są trasy w trybie online, by je ściągnąć na telefon trzeba zapłacić, ale za to później można odtworzyć swoją wycieczkę jako materiał filmowy.

Baby Out Rome Kids Family Guide
app_baby out

To aplikacja, która jest bardzo przydatna dla rodzin podróżujących z dziećmi. Dostarcza informacji o atrakcjach i wydarzeniach skierowanych do dzieci w rejonie Lacjum: parki, zoo, place zabaw, muzea, restauracje i hotele przyjazne dzieciom, a także apteki, szpitale dziecięce itp.

Learn Italian
app_learn italian

W aplikacji dostępne jest za darmo 30 lekcji języka włoskiego skupiających się na scenariuszach z życia turysty. Aplikacja nie skupia się na formułkach gramatycznych, lecz na stosowaniu języka w życiu codziennym.

ezTaxi
app_eztaxi

Aplikacja ezTaxi pozwala zarezerwować i zapłacić za taksówkę w najbliższej okolicy. Pozwoli to zaoszczędzić czasu na szukanie postoju, sprawdzanie cen i kolejki. Alternatywą jest Uber, który także działa w Rzymie.

Aeroporti di Roma
app_Aeroporti di Roma

Ta aplikacja pomoże ci z kolei, gdy przybywasz do stolicy Włoch. Pozwala sprawdzić najbardziej aktualne przyloty i odloty z lotnisk Fiumicino i Ciampino, a także opcje na skontaktowanie się z liniami i znalezienie informacji o połączeniach lotniczych.

Źródło: https://www.thelocal.it, https://play.google.com

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?