Fountains in Italy

app_Fountains in Italy

Co prawda aktualnie rzymskie fontanny są wyłączone z użytku – stało się tak ze względu na problemy z zaopatrzeniem w wodę dla miasta – ale stan ten nie będzie utrzymywał się stale. Zaś fontanny w Rzymie to niezwykłe zabytki, wokół których można zrobić całą osobną wycieczkę i przy okazji zobaczyć większą część miasta. Aplikacja pozwala namierzyć wszystkie rzymskie fontanny oraz tzw. nasoni, czyli publiczne ujęcia wody pitnej.

Streetart Roma

app_Streetart Roma

Jeśli chcesz zwiedzić Rzym od innej strony, bo na przykład wszystko już widziałeś, ta aplikacja jest dla ciebie. Jest to bezpłatny przewodnik na telefon po miejscach, gdzie znajduje się w Rzymie sztuka uliczna: murale, graffiti itp.

WC Rome
app_WC Rome

Publiczne toalety w Rzymie to temat nad którym ciągle się debatuje, głównie z tego powodu, że jest ich zbyt mało. Aplikacja WC rome pozwala namierzyć najbliższe publiczne toalety, ich godziny otwarcia. Nie będziesz więcej tracić czasu i nerwów na poszukiwanie WC. Bardzo przydatna appka dla rodzin z małymi dziećmi.

Rome Travel Guide

app_ulmon travel guide

Przewodników w formie aplikacji na telefon jest mnóstwo, ale aplikacja Ulmon oferuje mapy w trybie offline, informacje o tysiącach atrakcji, restauracjach, hotelach a także polecenia innych użytkowników.

Probus Rome
app_Probus Rome

Mało turystów korzysta w Rzymie z komunikacji autobusem. A to szkoda, bo sieć komunikacji autobusowej pokrywa prawie całe miasto, bardziej nawet niż linie metra. I warto zaznaczyć, że w rzymskich autobusach jest klimatyzacja. Jadąc chłodzisz się i uciekasz przed upałem. Aplikacja Probus Rome znajdzie najbliższy przystanek, rozkłady jazdy i pomoże zaplanować trasę.

Źródło: https://www.thelocal.it, https://play.google.com

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?