Od najbliższego czwartku na platformie streamingowej Netflix można będzie oglądać kolejny serial, którego akcja dzieje się w Rzymie. Tym razem twórcy przeniosą widzów w lata 60. XX wieku. Serial nosi tytuł „Luna Park” i od 30 września będzie dostępny w 190 krajach na Netflixie.

Luna Park dzieje się w epoce włoskiego dolce vita i opowiada o losach dziewczyny wychowywanej w tytułowym lunaparku. Za scenariusz odpowiada Isabella Aguilar, całość reżyserowali Leonardo D’Agostini oraz Anna Negri.

Pierwszy sezon liczy 6 odcinków. Wśród aktorów zobaczymy Simonę Tabasco i Lie Grieco. Serial rozgrywa się w Rzymie i na ekranie można zobaczyć wiele miejsc, które na pewno rozpoznają wszyscy miłośnicy Rzymu.

Jest to kolejna produkcja Netflixa dziejąca się w Rzymie. Na platformie dostępne są doceniane seriale Suburra oraz Baby, których akcja również rozgrywa się w stolicy Włoch.

Netflix zapowiedział również swój największy projekt związany z włoską literaturą: będzie to adaptacja powieści „Zakłamane życie dorosłych” autorstwa Eleny Ferrante. Premiera zaplanowana jest na 2022 rok. Akcja powieści nie toczy się w Rzymie, lecz w ulubionym mieście autorki – Neapolu.

Źródło: Netflix, materiały prasowe

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?