Dogodnie zlokalizowany niedaleko lotniska Ciampino (4 km) i najważniejszych autostrad, hotel Locanda delle Corse oferuje eleganckie i przestronne zakwaterowanie w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku panującego w centrum Rzymu.

Bez względu na to, czy podróżują Państwo służbowo, czy dla przyjemności, hotel Locanda delle Corse oferuje doskonałe usługi przy jednej z głównych dróg starożytnego Rzymu. Położony niedaleko starożytnego parku Appia i toru wyścigowego Capannelle, hotel ten oferuje bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci, usługi transferowe i duży ogród, w którym można organizować różnego rodzaju spotkania i uroczystości. Poza tym, w hotelu tym można w pełni się zrelaksować, korzystając z takich usług jak masaże shiatsu i refleksologia.

Mieszczący się w odrestaurowanej, zabytkowej tawernie, hotel Locanda delle Corse oferuje komfortowe pokoje i apartamenty wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Apartamenty są niezwykle modne i zajmują dwa poziomy. W każdym pokoju dostępne jest bezprzewodowe połączenie z Internetem.

W hotelu Locanda delle Corse znajduje się także jedna z najstarszych restauracji w Rzymie. Od ponad 50 lat rodzina Salvi serwuje najlepsze dania typowej kuchni rzymskiej, podawane we wręcz magicznej atmosferze.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?