Z okazji Święta Pracy w Rzymie odbędzie się bezpłatny koncert. 1 maja Włochy obchodzą Święto Pracy, organizując bezpłatny koncert na Piazza S. Giovanni in Laterano w Rzymie.

Festa dei Lavoratori lub Festa del Lavoro przypada w tym roku w poniedziałek, więc jest dniem wolnym od pracy dla włoskich szkół i urzędów.

Coroczna impreza muzyczna w Rzymie, znana jako concertone, jest organizowana przez włoskie związki zawodowe i przyciąga znanych artystów oraz wschodzące gwiazdy włoskiego przemysłu muzycznego.

Jest również wykorzystywana jako platforma do promowania praw pracowniczych – są na niej poruszane różnorakie kwestie – od dyskryminacji kobiet po bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Początek koncertu jest zaplanowany od godziny 15.00 do północy, będzie transmitowany na żywo przez Rai3, Radio2 i RaiPlay.

Kogo zobaczymy na scenie?
W tegorocznym concertone wystąpią: Ariete, Carl Brave, Coma_Cose, Emma, Lazza, Levante, Luciano Ligabue, Mr. Rain, Piero Pelù con Alborosie, Rocco Hunt, Tananai i wielu innych artystów.

Impreza z okazji Primo Maggio spowoduje w poniedziałek liczne zmiany w ruchu drogowym w okolicy oraz zamknięcie stacji metra S. Giovanni.

Źródło: https://www.primomaggio.net/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?