Nowy lokal sieci Starbucks jest drugim w Rzymie, a wkrótce zostanie otwarty kolejny. Najnowszy włoski Starbucks został otwarty na dworcu kolejowym Termini w Rzymie w ostatni czwartek, dwa tygodnie po tym, jak amerykańska międzynarodowa sieć kawiarni pojawiła się w stolicy Włoch.

Lokal o powierzchni 150 metrów kwadratowych znajduje się na piętrze Terrazza głównego dworca kolejowego w Rzymie i będzie czynny codziennie od 06:00 do 21:00.

O kawiarni Starbucks w Rzymie pisaliśmy całkiem niedawno, kiedy to 11 maja, firma otworzyła swój pierwszy lokal w Rzymie, w bocznej uliczce naprzeciwko włoskiego parlamentu w historycznym centrum miasta.

Pierwsza kawiarnia sieci Starbucks we Włoszech została otwarta w 2018 roku na Piazza Cordusio w Mediolanie. Po Rzymie kawowy gigant planuje udać się dalej na południe, uruchamiając lokale w Neapolu i Bari, a także w Genui na północy kraju.

Do końca tego roku sieć planuje otworzyć 13 nowych kawiarni Starbucks we Włoszech, zwiększając ich łączną liczbę do 36.

Czy Włosi przekonają się do kawy z sieciówki? Czas pokaże. Jeśli chodzi o ceny, najtańszą kawą w menu Starbucksa jest espresso, które w zależności od wielkości kosztuje 1,40 lub 2,80 euro, czyli znacznie więcej niż zwykła cena detaliczna filiżanki kawy w Rzymie, wynosząca od 1 do 1,10 euro.

Źródło: https://www.starbucks.com/

Fot. https://www.facebook.com/starbucksitalia

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?