Mieszkańcy Rzymu i turyści odwiedzający to miasto muszą liczyć się z utrudnieniami podczas podróżowania metrem. W związku z awarią schodów ruchomych została zamknięta kolejna stacja metra linii A, Furio Camillo. Stacja została zamknięta pod koniec zeszłego tygodnia. Obecnie pociągi metra mijają stację Furio Camillo bez zatrzymywania się na niej. Przedsiębiorstwo transportowe ATAC prosi podróżnych o korzystanie z położonych w pobliżu stacji Colli Albani oraz Ponte Lungo.

Na stacji Furio Camillo trwają obecnie prace remontowe, nie wiadomo jak długo one potrwają ani kiedy można liczyć na ponowne otwarcie stacji metra.

To kolejna z nieczynnych stacji metra w Rzymie. Również w zeszłym tygodniu została zamknięta stacja Baldo degli Ubaldi (prawdopodobnie na przynajmniej trzy miesiące), a stacja Barberini jest ciągle nieczynne. W zeszłym tygodniu odbyły się tam protesty mieszkańców w związku z przedłużającym się remontem. W przypadku każdej z nich problemem są awarie schodów ruchomych.

Źródło: https://www.atac.roma.it/
Na zdjęciu wnętrze stacji Furio Camillo, fot. Di Nicholas Gemini – Opera propria, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34175386

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?