Hotel Villa Glori znajduje się w ekskluzywnej, mieszkalnej dzielnicy Rzymu położonej nad brzegiem Tybru, w odległości 5-minutowego spaceru od stadionu rugby Flaminio.

Obiekt położony jest z dala od miejskiego zgiełku, przy cichej ulicy wysadzanej drzewami. Hotel znajduje się zaledwie 100 m od przystanka tramwajowego i oferuje różnorodne połączenia środkami transportu publicznego, dzięki którym dotrą Państwo do wszystkich zakątków Rzymu.

Na dobry początek dnia w hotelu Villa Glori polecamy Państwu śniadanie w formie bufetu, które serwowane jest od godziny 07:00 do 10:00. Przyjazny personel recepcji z przyjemnością udzieli Państwu informacji o miejscowych atrakcjach turystycznych i zorganizuje dla Państwa transport oraz wycieczki.

Miłośników piłki nożnej zapraszamy na pobliski Stadion Olimpijski. Z hotelu w 10 minut dojdą Państwo do najpopularniejszego centrum muzycznego w Rzymie – Auditorium Parco della Musica, w którym odbywają się rozmaite imprezy kulturalne. Po aktywnie spędzonym w Wiecznym Mieście dniu warto zrelaksować się przy drinku w naszym barze.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?