Niedrogi hotel Viennese położony jest zaledwie 200 m od głównego dworca kolejowego Termini, z którego łatwo dostaną się Państwo na obydwa lotniska i do wszystkich głównych atrakcji turystycznych.

Hotel Viennese usytuowany jest w sercu Rzymu, nieopodal prestiżowego uniwersytetu La Sapienza. Przyjazny i doskonale wyszkolony personel z przyjemnością pomoże Państwu w organizacji ciekawych wycieczek.

Ten otoczony przez supermarkety, sklepy, apteki i kantory hotel dysponuje recepcją czynną przez całą dobę oraz przechowalnią bagażu i oferuje codzienne sprzątanie pokoi.

W komfortowych pokojach dla 1 do 5 osób, którymi dysponuje hotel Viennese, z pewnością doskonale się Państwo zrelaksują. Pokoje dysponują łazienkami, a w skład wyposażenia każdego z nich wchodzą takie nowoczesne udogodnienia, jak klimatyzacja, telewizor plazmowy i bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. We wszystkich pokojach są odtwarzacze DVD wraz z kolekcją ponad 400 wielojęzycznych filmów dostępnych zupełnie za darmo. Dodatkowo, Goście mogą również korzystać z komputera z kamerą internetową.

Na dobry początek dnia zapraszamy Państwa na tradycyjne włoskie śniadanie serwowane w kawiarni znajdującej się naprzeciwko hotelu Viennese. Nieopodal hotelu znajduje się stacja metra, z której dostaną się Państwo do wszystkich części Wiecznego Miasta, w tym Koloseum i Watykanu.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?