Hotel Portamaggiore wychodzi na zabytkowe mury Rzymu, których pochodzenie datowane jest na pierwszy wiek. Hotel dysponuje atrakcyjnym ogrodem, w którym można się relaksować przy drinku zamówionym w barze.

Pokoje w hotelu Portamaggiore wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, włącznie z telewizją satelitarną i klimatyzacją. Pokoje oferują widoki albo na starożytne mury lub na wewnętrzny ogród, a niektóre dysponują małym balkonem.

Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od przepięknych bazylik San Giovanni w Laterano i Santa Croce w Gerusalemme. Hotel zapewnia doskonałe połączenia transportowe, a przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przed hotelem. W pobliżu hotelu leży także popularna dzielnica San Lorenzo pełna restauracji i barów oraz ciesząca się ogromną popularnością wśród lokalnych mieszkańców.

Wieczorami Goście mogą delektować się potrawami tradycyjnej, włoskiej kuchni oraz korzystać z miłej obsługi, jaką oferuje hotelowa restauracja. Po kolacji zapraszamy do baru z muzyką fortepianową. Hotel dysponuje również zapleczem konferencyjnym, w którym zmieści się maksymalnie 190 osób.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?