Położony przy Via Nazionale, jednej z najelegantszych ulic w samym sercu Rzymu, hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości spacerem od takich zabytków, jak Koloseum oraz Fontanna di Trevi.

W pobliżu hotelu podziwiać mogą Państwo Schody Hiszpańskie, Kapitol, Palazzo delle Esposizioni czy inne znakomite atrakcje miasta. Hotel usytuowany jest również niedaleko dworca kolejowego Termini, na którym krzyżują się trasy miejskich autobusów oraz 2 linii rzymskiego metra, co pozwala na dojazd do wszystkich atrakcyjnych zakątków Rzymu.

Hotel oferuje Państwu eleganckie i komfortowe pokoje, w pełni wyposażonych w specjalne wykładziny, dzięki którym ich wnętrza są całkowicie dźwiękoszczelne oraz drzwi przeciwpożarowe. Wszystkie pokoje dysponują bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Obok hotelu znajdują się 2 prywatne parkingi, a na uprzednią prośbę hotel zorganizuje Państwu również bilet wjazdowy do strefy ograniczonego ruchu drogowego (ZTL), aby mogli Państwo poruszać się po centrum Rzymu własnym samochodem.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?