Hotel Fenix oferuje Państwu przyjazną obsługę, eleganckie pokoje oraz doskonałą lokalizację w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Rzymu.

Na dobry początek dnia serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu, na które podawana jest przepyszna, włoska kawa oraz tradycyjne ciasta i ciasteczka. W porze lunchu, w barze podawane są lekkie przekąski. Natomiast wieczorem, zapraszamy do restauracji na interesujące dania kuchni rzymskiej i śródziemnomorskiej. W cieplejsze dni, mogą Państwo zamawiać posiłki do ogrodu.

Pokoje w hotelu Fenix są słoneczne i przestronne, a większość z nich dysponuje balkonami. Hotel łączy klasyczny styl z nowoczesnymi elementami wystroju. Znajdą tu Państwo nie tylko antyczne meble, ale również nowoczesne udogodnienia, takie jak punkt internetowy oraz internetowe łącza WiFi. Mogą Państwo również zrelaksować się przy dobrej lekturze i zaszyć się z nią w jednym z cichych zakątków w ogrodzie.

Hotel Fenix oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z dworcem Termini. W okolicy znajduje się malowniczy park Villa Torlonia oraz Ogrody Paganiniego.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?