Położony pomiędzy Fontanną Trevi a Hiszpańskimi Schodami, hotel dei Borgognoni idealnie nadaje się do zwiedzania zabytkowego centrum Rzymu. Na wewnętrznym, hotelowym dziedzińcu Goście mogą się relaksować przy drinku.

Każdy, nowocześnie urządzony pokój gościnny wyposażony jest w łącze internetowe i telewizor z płatnymi programami.W pomieszczeniach ogólnodostępnych Goście mogą korzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem. Hotel oddaje do dyspozycji Gości prywatny, podziemny parking.

Hotel Borgognoni mieści się w atrakcyjnym budynku z XIX wieku oraz dysponuje wewnętrznym tarasem, na którym Goście mogą się delektować drinkami z baru. Bar amerykański otwarty jest przez cały dzień oraz serwuje przekąski, dania na ciepło i zimno oraz wyborne, włoskie wina. Obsługa pokoju dostępna jest w godzinach 7:00-00:00.

Energiczny personel hotelu Borgognoni jest nieustannie do dyspozycji Gości, służąc radą i pomocą w każdej sprawie. Personel recepcji pomoże Gościom zarezerwować bilety do teatru i muzeów oraz udzieli informacji na temat oferty wycieczek z przewodnikiem po Rzymie i okolicy.

Goście mogą skorzystać w recepcji z faksu i ksera.W hotelu mieści się również nowoczesna sala konferencyjna dla 80 osób, a usługa cateringu dostępna jest na życzenie.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?