Hotel Bramante stoi w zabytkowym sercu Rzymu, obok starożytnego muru Passetto łączącego Watykan z zamkiem Castel Sant’Angelo i zaledwie 300 m od Placu św. Piotra.

Ten zabytkowy budynek z XV wieku został starannie odrestaurowany. Przy renowacji postarano się jak najlepiej zachować wszystkie jego oryginalne cechy, ale zadbano również o wygodę Gości, instalując w pomieszczeniach wiele nowoczesnych udogodnień. We wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych mogą Państwo korzystać z darmowego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pokoje oferowane przez hotel Bramante są klimatyzowane i wyposażone w telewizory LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz czajniki. Przyjazny personel z przyjemnością opowie Państwu o wszystkich atrakcjach, jakie warto odwiedzić w Rzymie.

Hotel stoi w przyjemnej dzielnicy mieszkalnej, w której znajdą Państwo wiele typowych restauracji, barów i kawiarni. Warto wybrać się na Most Aniołów, z którego roztacza się wspaniały widok na zamek Castel Sant’Angelo i Bazylikę św. Piotra.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?