Położony bezpośrednio przy Piazza Barberini z pięknymi fontannami, elegancki i gustownie urządzony hotel Barocco znajduje się 5 minut spacerem od Via Veneto i Schodów Hiszpańskich.

Wejście do hotelu Barocco znajduje się od strony spokojnej, bocznej uliczki położonej tuż przy głównym placu. Hotel dysponuje przestronnymi i zadbanymi pokojami, z których wiele ma balkony i oferuje piękne widoki na dachy Rzymu.

Hotelowe pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizja satelitarna i bezprzewodowy dostęp do Internetu. W hotelowej recepcji będą Państwo mogli nawet wypożyczyć komputer z dostępem do Internetu.

Zapraszamy Państwa na drinka do komfortowego baru hotelowego, który otwarty jest do późnych godzin wieczornych. W hotelu Barocco serwowane jest także amerykańskie śniadanie w formie bufetu, podawane do 10:30 (w niedziele do 11:00), dzięki czemu będą Państwo mogli nieco dłużej pospać. Śniadaniem mogą Państwo delektować się także w zaciszu własnego pokoju, bez dodatkowych opłat.

Personel hotelu służy Państwu swoją pomocą przez całą dobę i z przyjemnością zarezerwuje dla Państwa transport oraz jedną z wielu ekscytujących wycieczek.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?