Komfortowy trzygwiazdkowy hotel Arcadia jest ulokowany tuż poza centrum miasta. Oferujemy Państwu dogodną i spokojną lokalizację niedaleko lotniska Roma Ciampino, świetne połączenia komunikacyjne z Rzymem oraz atrakcyjne ceny.

Łatwo dojedziecie Państwo z hotelu na rzymską obwodnicę, stację metra, Uniwersytet Tor Vegata oraz do Parku Appia Antica. Hotel można polecić wszystkim Gościom przyjeżdżającym do Rzymu, bez względu na to, czy podróżują w celach służbowych, czy dla przyjemności.

Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny parking oraz transport na stacje metra, z której szybko dojedziecie Państwo do zabytkowego centrum Rzymu. W pobliżu hotelu, przy Via Appia Nuova,
znajduje się duże centrum handlowe.

Hotel jest ulokowany w cichej, zielonej okolicy między zabytkową częścią Wiecznego Miasta a zlokalizowanymi na obrzeżach Rzymu dzielnicami. Hotel Arcadia jest położony z dala od ruchu miejskiego, tłumów i hałasu. Bardzo szybko można stąd dotrzeć w okolice Wzgórza Alban i Castelli Romani gdzie znajdziecie Państwo, między innymi Frascati, Castel Gandolfo oraz jezioro Nemi.

W hotelu Arcadia czekają na Państwa przytulne pokoje i malownicze otoczenie. Polecamy Państwu relaks na tarasie, który znajduje się na dachu lub na balkonie, jeżeli Państwa pokój ma do niego dostęp. Relaksując się możecie Państwo podziwiać roztaczający się hotelu wspaniały widok na okoliczny krajobraz i góry Frascati.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?