Oferujący eleganckie zakwaterowanie oraz restaurację na świeżym powietrzu przy jednej z najbardziej znanych ulic w Rzymie, hotel Alexandra to jedyny luksusowy hotel trzygwiazdkowy przy słynnej Via Veneto.
Ten rodzinny hotel oferuje zakwaterowanie zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności już od 1910 roku. Hotel Alexandra posiada 60 dźwiękoszczelnych pokoi oraz doskonałą lokalizację w centrum Rzymu. Stąd jest tylko kilka kroków od Schodów Hiszpańskich, Fontanny di Trevi i Villi Borghese.
Podczas niedawno przeprowadzonego remontu zdecydowanie wzbogacono jego wnętrza. Oferujemy różnego rodzaju pokoje urządzone w zabytkowym stylu i wyposażone nowoczesne udogodnienia. Do wyboru mają Państwo pokoje z jacuzzi, dostępem do Internetu lub panoramicznym balkonem z widokiem na zabytkowe centrum Rzymu.
Poza salą spotkań i zapleczem konferencyjnym, hotel Alexandra posiada kawiarnię Alex Caf? oraz panoramiczną restaurację na świeżym powietrzu, w której można spróbować typowych dań kuchni włoskiej oraz międzynarodowej. W restauracji tej organizowane są lunche biznesowe, nieformalne posiłki i eleganckie kolacje.
W Alex Caf? podawane są także dania bezglutenowe.