W terminie od 14 września do 21 listopada 2021 w Rzymie odbędzie się 36 edycja festiwalu REF, czyli Romaeuropa Festival. Jest to wydarzenie obejmujące najróżniejsze dziedziny sztuki, rozciągnięte na ponad dwa miesiące, tak więc jeśli wybieracie się jesienią do Rzymu, z pewnością znajdziecie coś dla siebie w programie festiwalowym.

Można wybierać spośród bardzo szerokiej palety wydarzeń: taniec współczesny, teatr, sztuka, muzyka, technologia oraz wydarzenia specjalnie skierowane do dzieci. W tym roku zaplanowane jest 86 wydarzeń w 20 miejscach rozsianych w całym Rzymie. W wydarzeniach wystąpi ponad 500 artystów z 15 państw. Goście muszą się oczywiście stosować do aktualnych przepisów związanych z COVID-19.

Co można zobaczyć? Na przykład w dniach 14-16 września występ akrobatów XY acrobats oraz tancerzy Akram Khan Dance Company (25-26 września).

W Villa Medici odbędą się wydarzenia o charakterze muzyczno-literackim poświęcone Enciclopedia Treccani, czyli Włoskiej Encyklopedii wiedzy, literatury i sztuki wydawanej od ponad 90 lat.

W Museo Pasolini można obejrzeć przedstawienia teatralne poświęcone Pierpaolo Pasoliniemu organizowane w stulecie urodzin artysty (1-2 listopada).

Źródło: https://romaeuropa.net/

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?