Hotel Eurostars Roma Aeterna znajduje się dzielnicy Pigneto – modnej, wyłączonej z ruchu kołowego części Rzymu. Mieści się on w dawnym budynku przemysłowym. Na dworzec kolejowy Termini można dojechać z hotelu autobusem w 10 minut.

Wszystkie pokoje w tym czterogwiazdkowy hotelu są przestronne, klimatyzowane i wyposażone w podłogi wyłożone parkietem oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Mniejsze apartamenty są bardzo przestronne, a standardowe apartamenty dysponują także jacuzzi.

W wyłożonej marmurem jadalni serwowane są nowoczesne dania kuchni rzymskiej. Posiłkiem można się także delektować na przestronnym tarasie z widokiem na ogród. Codziennie rano w hotelu serwowane jest amerykańskie śniadanie w formie bufetu.

W okolicy hotelu dostępne są restauracje serwujące dania kuchni rzymskiej i etnicznej, a także liczne kluby i bary. W pobliżu hotelu znajduje się stacja Ponte Casilino, która zapewnia bezpośredni dostęp do dworca Termini, z którego kursuje pociąg Leonardo Express na lotnisko Fiumicino.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?