Prawdziwą rzymską atmosferę można poczuć w dzielnicy Trastevere i w hotelu Donna Camilla Savelli, który znajduje się w samym sercu tej części Rzymu i mieści się w XVII-wiecznym klasztorze zaprojektowanym przez słynnego barokowego architekta – Borrominiego.

Okolica hotelu Donna Camilla Savelli uważana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych i urokliwych w całym Rzymie. Dzielnica Trastevere słynna jest z typowych pałaców, placów i brukowanych uliczek, ale także z najpopularniejszych rzymskich klubów nocnych. Po przejściu przez Most Sisto w pobliżu hotelu dojdą Państwo do zabytkowego centrum Rzymu i jego najważniejszych atrakcji.

Pokoje w tym pięknie odrestaurowanym hotelu zostały urządzone w niezwykle stonowanym stylu. Wyposażone są one we wszystkie nowoczesne udogodnienia, które harmonizują z klasztornym charakterem zabytkowego budynku.

Jaśminy, kamelie i magnolie porastają ogród na dachu hotelu, z którego roztaczają się cudowne, panoramiczne widoki na całe miasto. Hotel oferuje także usługi baru i obsługę pokoju.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?