Region Lacjum wokół Rzymu oraz miasto Rzym przyciągają turystów ciekawą kampanią i promocją. Kampania nosi nazwę Più notti, più sogni (wł. więcej nocy, więcej marzeń). Na czym polega? Na dofinansowaniu dodatkowych noclegów dla turystów, którzy zdecydują się spędzić urlop w tym regionie.
Akcja realizowana jest w ramach pakietu pomocowego dla turystyki o wartości 10 mln euro. Promocja obowiązuje od 1 lipca 2021 i polega na tym, że w przypadku rezerwacji noclegu o długości co najmniej trzech dni pod rząd turyści otrzymają jeden dodatkowy nocleg za darmo, a jeśli z decydują się na pobyt o długości pięciu dni, dostaną w prezencie aż dwie noce dodatkowo.

Kampania została zaprezentowana przez Nicolę Zingaretti, prezydenta reegionu Lacjum, jako inicjatywa, która skierowana jest do turystów w każdym wieku i pozwoli im na wydłużenie urlopu i cieszenie się atrakcjami, jakie oferuje region. Dodatkowo region realizuje akcję promocyjną pod hasłem #FaiUnSaltoNelLazio (czyli zanurz się w Lacium), którą będzie można zobaczyć na TikToku, Facebooku i Instagramie.

Źródło: https://www.romatoday.it/
fot. www.ansa.it

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?