Urokliwy hotel Central Park znajduje się w zielonej dzielnicy mieszkaniowej Monte Mario, na północ od Watykanu. Wielkomiejski styl życia miesza się tu ze spokojem typowym dla przedmieścia.

Ten elegancki hotel należy obecnie do marki Courtyard by Marriott i oferuje przestronne, urządzone w nowoczesnym stylu pokoje.

W hotelowym centrum fitness i centrum odnowy biologicznej mogą Państwo korzystać z różnych zabiegów. Osoby podróżujące służbowo maja tu także do dyspozycji centrum konferencyjne.

Hotel Central Park dysponuje 2 restauracjami serwującymi rzymskie specjały i potrawy kuchni międzynarodowej. Wieczorem mogą Państwo zrelaksować się przy lampce szlachetnego wina we wspaniałym barze z muzyką fortepianową.

Dzień mogą Państwo rozpocząć od podziwiania widoku na wspaniałą kopułę Bazyliki św. Piotra. Hotel zapewnia Gościom również bezpłatny transport do samego centrum miasta.

Hotel Central Park oferuje Państwu wypoczynek w spokojnej atmosferze i obsługę przyjaznego personelu. Spokój i cisza, jakie panują w okolicy sprawią, że odpoczną tu Państwo, zupełnie zapominając o wielkomiejskim zgiełku.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?