Boscolo Hotel Palace Rome usytuowany jest przy Via Veneto, w samym sercu Rzymu i powszechnie uważany jest za jeden z najznamienitszych hoteli w tym mieście. Jest to doskonała baza wypadowa do zwiedzania włoskiej stolicy, łatwo dostać się stąd na lotniska obsługujące Rzym.
Boscolo Hotel Palace Rome oferuje zakwaterowanie, serwis i wyposażenie o najwyższym standardzie, typowym dla czterogwiazdkowego hotelu. Zaprojektowany w latach dwudziestych przez słynnego architekta Marcello Piacentiniego, który jest również autorem projektu wejścia do hotelu, Boscolo Hotel Palace Rome może pochwalić się wspaniałymi freskami w Cadorin Room – sali, której nazwa wywodzi się od nazwiska autora fresków.
Boscolo Hotel Palace Rome oferuje również doskonałe warunki, jeśli chodzi o organizację różnego rodzaju spotkań i konferencji (powierzchnia 1000 m2 i najlepszy sprzęt).
Wspaniały Grill Room, według projektu Biagini, oferuje znakomitą kuchnię we wnętrzach wykończonych dębem i miedzianymi panelami. Hotelowe eleganckie lobby utrzymane jest w stylu Belle Époque.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?