Hotel President jest dogodnie ulokowany w centrum Rzymu, w odległości 10 minut spacerem od Koloseum i zaledwie kilka metrów od najbliższej stacji metra.

Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji między stacją kolejową Roma Termini a Bazyliką Świętego Jana na Lateranie, hotel President jest idealną bazą wypadową do zwiedzania fantastycznych zabytków Wiecznego Miasta. W łatwy i szybki sposób dotrzecie Państwo z hotelu do licznych rzymskich atrakcji turystycznych i to bez względu, czy chcecie Państwo poruszać się po mieście na piechotę, czy skorzystać z transportu miejskiego.

Ten stylowy hotel zapewnia Państwu zaciszne i ostatnio odnowione pokoje, które zostały wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień, między innymi połączenie z Internetem (WiFi) oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Do Państwa dyspozycji są pięknie urządzone i przytulne miejsca ogólnodostępne, między innymi bar, restauracja oraz salonik. W każdym z tych miejsc będziecie Państwo mogli się odprężyć i wypocząć po pełnym atrakcji dniu w Wiecznym Mieście.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?