Hotel Best Western Blu Roma to zupełnie nowy obiekt położony w tętniącej życiem dzielnicy mieszkaniowej Portonaccio, nieopodal dworca Tiburtina, oferujący bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz głównych autostrad.

Hotel Best Western Blu Roma zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe dla autobusów i samochodów. Dzięki niewielkiej odległości od metra, stacji kolejowych, autostrady A24, Tangenziale Est oraz obwodnicy Grande Raccordo Anulare Goście mogą szybko się zameldować i wyruszyć na zwiedzanie zabytkowego centrum Rzymu.

Ten przyjazny hotel czterogwiazdkowy oferuje całodobową obsługę. Jego personel może pomóc w rezerwacji biletów, wypożyczeniu samochodu i organizacji transferu z i na lotnisko, a także w rezerwacji wycieczek po Rzymie i jego okolicach, włącznie z Tivoli (10 km).

Hotel oferuje pokoje wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień, w tym pokoje z balkonem oraz pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dla niepalących i alergików przeznaczono w hotelu całe piętro, urządzone wyłącznie przy użyciu antyalergicznych materiałów.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?