Hotel Antico Palazzo Rospigliosi mieści się w zabytkowym budynku z XVI wieku, w którym niegdyś zamieszkiwał papież Klemens IX. W pobliżu znajduje się Koloseum, dzięki czemu hotel gwarantuje przeżycie niezapomnianych chwil w czasie wakacji w Rzymie.

Odległość z hotelu do wszystkich głównych atrakcji w mieście jest niewielka, stacja metra znajduje się 150 metrów od hotelu. Widok z pokoi hotelowych rozpościera się na Bazylikę Santa Maria Maggiore.

Ten arystokratyczny hotel jest sam w sobie częścią historii, znajduje się w nim kaplica, w której kardynał Rospigliosi niegdyś wygłaszał swe kazania, czytelnia oraz salon, dawny pokój dzienny kardynała, który nie stracił nic ze swego oryginalnego wdzięku.

Hotel Antico Palazzo Rospigliosi oferuje komfortowe, odnowione pokoje, urządzone w zabytkowym charakterze budynku, oferując czarujące widoki na dziedziniec, ogrody i bazylikę, oraz wyposażone we wszelkie nowoczesne udogodnienia.

Ponadto, hotel oferuje bezpłatny parking, bogate śniadanie w formie bufetu, restaurację serwującą tradycyjne, włoskie potrawy oraz wspaniały bar koktajlowy, idealny na relaks po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?