Położony przy jednej z najsłynniejszych ulic świata, hotel Ambasciatori Palace oferuje eleganckie zakwaterowanie dla wszystkich, którzy chcą odkrywać uroki życia w Rzymie.

Ten uroczy hotel mieści się przy ulicy Via Veneto, przy której kręcone były zdjęcia do filmu Słodkie życie (La Dolce Vita) Felliniego. Hotel powstał na początku XX wieku, a jego oferta kierowana była do międzynarodowych dyplomatów z pobliskich ambasad.

W latach 1993-2001 w hotelu prowadzone były prace renowacyjne, dzięki którym w jego wnętrzach zachowanych zostało wiele oryginalnych dekoracji, takich jak piękna sztukateria, łuki, kapitele i filary.

Po dniu wypełnionym zwiedzaniem Rzymu polecamy Państwu relaks w jasnych i przestronnych pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu Ambasciatori Palace, w których panuje wytworna atmosfera. Wszystkie pokoje i apartamenty w hotelu są komfortowe i wyposażone zostały w luksusowe materiały oraz zabytkowe meble.

Na wieczornego drinka przy muzyce na żywo można wybrać się do baru w holu, a na wyborne dania kuchni włoskiej do restauracji La Terrazza. Widok na Via Veneto będzie znakomitym tłem dla Państwa posiłku, a latem doskonałymi potrawami można delektować się tu również na tarasie.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © 2021 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?