Region Lacjum szuka sposób na ożywienie sektora turystycznego. Ostatnim jest zwrot kosztów w kwocie do 2000 euro dla par, które zdecydują się urządzić swoje wesele w Rzymie i regionie Lacjum. Pomysł jest częścią akcji „In Lazio with Love”.

Regionalne władze zarezerwowały fundusze w kwocie 10 mln euro na promocję i finansowanie akcji, której celem jest ożywienie turystyki i branży weselnej.

Oferta skierowana jest do włoskich i zagranicznych par, które zdecydują się zawrzeć małżeństwo lub związek partnerski w Lacjum od teraz do końca roku i które, co najważniejsze, dokonają zakupu usług lub produktów związanych z weselem właśnie w Rzymie i regionie Lacjum.

Zwrot kosztów można uzyskać za wszystko począwszy od ślubnych kreacji, przez kwiaty, obrączki, usługi fryzjerskie, fotograficzne, catering, wypożyczenie pojazdu czy usługę planowania wesela.

Oferta nie obejmuje zakupów dokonywanych online, do zwrotu można przedstawić maksymalnie pięć faktur. Więcej szczegółów na stronie internetowej Regione Lazio.

Źródło: https://www.regione.lazio.it/

Fot. https://twitter.com/RegioneLazio?s=20&t=GyTAkC5ogAnFlQ-Ad_3cLw

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Rzym.pl © [current-year] 

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?